Kontakt z zespołem projektu

Coś na stronie cię zainteresowało i chcesz się o to zapytać? Masz jakąś ciekawą propozycję? Chcesz poinformować nas o interesujących tematach, ludziach czy wydarzeniach związanych z Gruzją? Wpadła ci w oko jakaś nieścisłość lub błąd? Chcesz przekazać swoje uwagi odnośnie strony czy zawartych na niej treści? A może chcesz do nas po prostu napisać by podzielić się swoimi odczuciami i wrażeniami?

Możesz to zrobić za pomocą poniższego formularza lub poprzez naszą stronę fanowską na facebooku (pod fomularzem).

Formularz kontaktowy

Anna Janicka-Galant - renesansowiec w działaniu

Jestem wielką pasjonatką ŻYCIA we wszelkich jego przejawach. Uwielbiam kąpać się w przerębli i chodzić po ogniu. Kocham niezależność, kreatywność i podróże - zarówno te w głąb duszy ludzkiej, jak również w czasie i przestrzeni. Autostopem podróżuję od 1984 roku odbywając coraz dalsze wyprawy, poznając inne kultury, religie, zwyczaje, a także i... siebie.

Artur Bińkowski

Propagator świadomego życia i otwartej komunikacji w duchu porozumienia bez przemocy, poszukiwacz alternatywnych rozwiązań, idealista-pragmatyk, zwolennik swobodnego dostępu do informacji i technologii oraz życia zgodnie z własnym rytmem. Zawodowo zaś informatyk, w tym projektant i twórca serwisów internetowych.