Anna Janicka-Galant

Anna Janicka-Galant - renesansowiec w działaniuJestem wielką pasjonatką ŻYCIA we wszelkich jego przejawach. Uwielbiam kąpać się w przerębli i chodzić po ogniu. Kocham niezależność, kreatywność i podróże - zarówno te w głąb duszy ludzkiej, jak również w czasie i przestrzeni. Autostopem podróżuję od 1984 roku odbywając coraz dalsze wyprawy, poznając inne kultury, religie, zwyczaje, a także i... siebie. Pasja podróżowania zrodziła się kiedy pracowałam jako pilotka wycieczek zagranicznych, a później stała się stałym elementem edukacji mojego syna kształcącego się w systemie Edukacji Domowej.

Spore fragmenty wędrówki z Przemkiem przez świat wiedzy opisuję w książce "Edukacja Domowa w Polsce - Teoria i praktyka" oraz na stronie w "Podróż z dzieckiem przez świat wiedzy". Na podstawie Księgi Wypraw z naszej ostatniej, wspólnej wyprawy do Gruzji powstał e-book Autostopem ku dorosłości. Swoje przygody i doświadczenia opisuję także jako dziennikarka m.in. na portalach kobiety.lodz.pl, kobietapuszysta.pl, Wiadomości24.pl oraz innych.

Jako trenerka rozwoju osobowości i terapeutka psychosomatyki naturalnej prowadzę konsultacje indywidualne oraz warsztaty. W swojej pracy łączę różne metody poznawania siebie, swoich potencjałów i możliwości ich realizacji. Korzystam m.in. z psychologii integralnej i zorientowanej na proces, technik doskonalenia umysłu i wizualizacyjnych, astrologii humanistycznej oraz flirtu synchronicznego - autorskiej metody pracy z synchronicznościami, czyli znaczącymi przypadkami. Razem z partnerem, Arturem Bińkowskim, prowadzę warsztaty i sesje Life Coachingu.